mahmutcan.com.tr logo
PAYLAŞ
AŞAĞI KAYDIR
Ana Sayfa

Hizmetler

Hizmetler Sayfası

HİZMETLERİM

PROJE YÖNETİMİ

Heyecan verici, eşsiz bir proje yaratma tutkum, çalışma isteğimi artıran şeydir. Tecrübe ile mükemmeli sağlıyorum. Yaratıcı, geliştirici bir ekibin parçası olarak nasıl çalışacağımı ve son kullanıcılar için modern ve kaliteli ürünler üretmeyi tecrübe ettim.

İLETİŞİME GEÇ
01.

ÜRÜN YÖNETİMİ

Herhangi bir ürün yöneticisinden fark yaratabilmek için gerekli bazı kurallar vardır. Tecrübelerime dayanarak bunu şu şekilde görüyorum. Modelleme, Analiz, Test edebilme, Tasarımcılar ve mühendislerle iyi iletişim kurabilme yetkinliğili.

İLETİŞİME GEÇ
02.

DİJİTAL PAZARLAMA

Ölçümlenemeyen bir şeyin gelişemeyeceğine inananların çağında, rakamların arkasındaki insanları unutuyoruz. Trafiği sadece bir istatistik değil üretilen değere duyulan toplam ilgi olarak ele alıyorum. Kapsamlı araştırmayla başlayıp, doğru pazarlama stratejisiyle kitleleri daha da yakın hale getiriyorum.

İLETİŞİME GEÇ
03.

KULLANICI DENEYİMİ

Evrensel tasarım ilkeleriyle verimli etkileşimleri yaratma, şık bir arayüze sahip kullabilir ürünler ortaya çıkarma konusunda, gerçekten tutkuluyumdur. Kullanıcıların kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayarak strateji ve deneyim tasarımını daha üst bir seviyeye taşırım.

İLETİŞİME GEÇ
04.

PROJE FİKRİN Mİ VAR? BİRLİKTE İNŞA EDELİM.

İLETİŞİM
KAPAT