mahmutcan.com.tr logo
PAYLAŞ
AŞAĞI KAYDIR
Ana Sayfa

Kuka

Kuka Projesi

//Kuka

Proje Detayı

Kuka, trafikte karşılaşılan; yol çalışmaları, trafik sıkışıklığı, kazalar, radar gibi durumları anlık olarak tespit edebileceğiniz ve diğer sürücüleri paylaşım yaparak uyarabileceğiniz trafik tabanlı bir mobil uygulamadır.
01.

Kuka Mobil Uygulaması

Kullanıcı dostu arayüzü, kolay kullanımı ile şehrini seç bilgiler önüne gelsin.

Kuka, Türkiye’de her şehir için ayrı ayrı kurulan Radar, Trafik isimlerini kullanarak sosyal bir platform haline gelen mecraların tamamını kapsamaktadır.

Kullanıcılar ve ekibimiz tarafından harita üzerine eklenen pinlere bakarak anlık trafik bilgisini öğrenebilir veya yeni bir pin ekleyerek diğer insanlara lokasyon hakkında bilgi vererek yardımcı olabilirsin.

Kuka, Nasıl Çalışır ?

Sisteme sosyal medya hesapları veya mail adresiniz ile kolayca giriş sağladıktan sonra, harita üzerinde bulunan pinleri görüntüleyebilir ve hızlıca pin ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında takip etmek istediğiniz şehir ile ilgili haberler, duyurular ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan gönderileri görüntüleyebilirsiniz.

PROJE YÖNETİCİ OLARAK NE YAPTIM?

Proje yöneticisi olarak , proje planlama ve dokümantasyonu hazırlama, içerik ve iş süreçleri yönetimi, yazılım ekibi yönetimi, markalaşma, pazarlama stratejileri ve uygulaması, SEO yönetimi, reklam yönetimi vb. görevleri yerine getirdim.

Türkiye'nin en kapsamlı ve popüler mobil uygulama olmasına ve ziyaretçi sayısına katkıda bulundum.

ANLAŞMA SAĞLANAN FİRMALAR

Bu süreçte Kuka, birçok marka ile reklam anlaşması sağlayarak popülerliğini devam ettirdi.

PROJEYİ GÖRÜNTÜLE
PROJE FİKRİN Mİ VAR? BİRLİKTE İNŞA EDELİM.
İLETİŞİM
KAPAT