mahmutcan.com.tr logo
PAYLAŞ
AŞAĞI KAYDIR
Ana Sayfa

Roadmark

Roadmark Projesi

//Roadmark

Proje Detayı

Roadmark projesi, piyasada bulunan ikinci el araçların değerini (fiyatını, car appraisal) sorgulayabildiğiniz ve gerekli raporları size sunan bir web projesidir.
01.

Roadmark Projesi Nedir?

Araç satmanın zorlu bir süreç olduğunu biliyoruz ve bu konuda bir kılavuza ihtiyacımız olduğunu da. Roadmark aracınızı güvenli ve ideal değerinde satabileceğiniz yeni bir sistem olarak ortaya çıkan projedir. Roadmark’ta dilerseniz piyasa değerini birkaç saniye içinde online olarak sorgulatabilir. Ya da yerinde değerleme hizmetiyle araçların ideal değerini roadmark projesi değerleme uzmanından bizzat öğrenebilirsiniz.

Araçların İdeal Değerlerini Öğrenmek Car Appraisal

Roadmark sorgulamayla beyan değerleri girildikten sonra birkaç saniye içinde aracın piyasa değerlerine ulaşırsınız. Sistemde araçların ideal değerini öğrendikten sonra ister araç ilanlama yöntemiyle potansiyel alıcılarla buluşturabilir. Kullanıcı isterse de hızlı satış hizmetinden yararlanabilir. Üstelik roadmark projesi değer koruma sigorta servisi ile artık araç satışında hem alıcı hem de satıcı güvende olacaktır.

Böylece Rodmark araç satışında yeni bir deneyim ortaya koymaya çalışmıştır. Proje yönetimini yaptığım yenilikçi diğer projeleri portfolyo sayfamda bulabilirsiniz. Kullanılan teknolojiler, ve proje yöneticisi görevlerime aşağıdan ulabilirsiniz.

Araçların Yerinde İdeal Değerini Öğrenmek ve Satılması

Arabaları güvenli, hızlı ve ideal değerinde satmak için roadmark projesi size güzel bir satış deneyimi sunmaktadır proje. Değerleme talebi online olarak sistemde oluşturulabilir. İstenirse de çağrı merkezi üzerinden iletebilir. Talep edilen konuma gelen mobil değerleme aracı, arabaların fiziki durumunu öğrenecek ve ideal değerini gösteren raporu kullanıcılara sunacaktır. Hemen ardından yukarıda bahsettiğimiz hızlı satış ve ilanlama tercihlerine gidilebilir. İlanlama yöntemiyle 24 saat içerisinde belirlenen minimum tutar üzerinden açık arttırmayla satışa sunulur.

Kurgulanan İş Modeli ve Kullanıcı Deneyimi

Roadmark projesi, kapsamında kurgulanan sistemde geliştirilen iş modeli; ikinci el otomobiller için alıcı (motorlu araç satıcısı vergi mükellefleri) ve satıcıları (Kurumsal veya Bireysel) buluşturan, araçlar ile ilgili değerleme sonuçlarının bulunduğu ve tekliflerin toplanıp değerlendirildiği elektronik tekliflendirme sistemini içinde barındıran bir e-iş platformudur.

Kullanıcı deneyimi düşünülerek hazırlanan roadmark projesi arayüzünde kullanıcılar işlemlerini hızlı ve basit şekilde tamamlayabilmektedir. Alıcı ve satıcı ekranları farklıdır. Mail, bildirim, sms gibi sistemler mevcuttur. A/B testleri sonucunda ideal sayfalar oluşturulmuş ve kullanıcı deneyimi araştırması yapılmıştır.

Roadmark Projesini Kimler Kullanmalı

Araba satın almadan veya satmadan hemen önce araba değerlendirmesi yapmak, aracın değerini anlamanıza ve sizi pazarlık adına daha güçlü konuma getirmenize yardımcı olabilir roadmark projesi.

Araba satın almak istiyorsunuz fakat ekonomik olarak ikinci el araba satın almaya gücünüz yetiyor. Ya da kendi aracınızdan kurtulmayı planlıyorsunuz. Her iki durumda da, sonraki hamleniz muhtemelen araçların fiyatlarının ne olabileceğini bulmak olmalıdır. Bunun için otomatik değerlendirme size aracın değerinin ne olduğu hakkında fikir verebilir. İhtiyaçlarınıza en uygun karar verebilmek için değerlendirme seçenekleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kısaca roadmark projesi sistemini kullanacak kişiler araç satın almak, satmak isteyen kişilerdir. Ayrıca otomobil değerini öğrenmek isteyen kişilere de hitap ediyor.

PROJE YÖNETİCİ OLARAK NE YAPTIM?

Proje yöneticisi olarak, mockupları ve flow chart ( akış diyagramları) hazırlama, proje planlama, takibi ve dokümantasyonu hazırlama, durum raporlarnın hazırlanması, içerik ve iş süreçleri yönetimi, yazılım ekibi yönetimi, test, müşteri koordinasyonu, iş geliştirme stratejileri gibi görevleri yerine getirdim.

Roadmark Projesinde Kullanılan Teknolojiler Nelerdir?

PHP: Sunucu tabanlı yazılımın yapılacağı programlama dili.
Symfony: PHP dili ile yazılmış web uygulama çatısı.
MySQL: Veri tabanı yazılımı / Sistem ve kullanıcı datalarının tutulması için.
MongoDB: Veri tabanı yazılımı / Araç ön beyan formları, sistem loglarının tutulması için.
Redis: Performans iyileştirme için kullanılacak cache mekanizmasının kullanacağı veri tabanı yazılımı.
Elasticsearch: Arama/filtreleme ve analiz işlemlerinin hızlandırılması ve doğru sonuçlar vermesi için kullanılacak arama motoru yazılımı.
HTML: Sayfaların tarayıcıda yorumlanmasını sağlayan arayüz dili.
CSS: Sayfaların tasarıma uygun şekilde görünmesini sağlayan stil dili.
Javascript: Sayfalarda kullanıcı aksiyonlarının gerçekleştirilmesini sağlayan tarayıcı tabanlı programlama dili.
React: One page application şeklinde kurgulanması gereken sayfaların arayüzünü geliştirmek adına kullanılmıştır.

PROJEYİ GÖRÜNTÜLE
PROJE FİKRİN Mİ VAR? BİRLİKTE İNŞA EDELİM.
İLETİŞİM
KAPAT